`Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Dąbrowa Górnicza - oferta wyn
 • Home
 • `Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Dąbrowa Górnicza - oferta wyn

Jeśli potrzebujesz agregatu prądotwórczego, zagęszczarki asfaltu, młota udarowego lub innego sprzętu budowlanego na terenie miasta Dąbrowa Górnicza - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy profesjonalne i techniczne wsparcie przy wynajmie sprzętu i narzędzi budowlanych na terenie Dąbrowy Górniczej. Posiadamy atrakcyjne warunki wynajmu sprzętu budowlanego. Narzędzia budowlane do wynajęcia ułatwiają pracę na placach budowy, w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, ale także osobom prywatnym. Nie musisz już ponosić kosztów zakupu sprzętu budowlanego, ograniczając budżet niezbędny do realizacji zamówienia. Jeśli potrzebujesz sprzętu budowlanego w Dąbrowie Górniczej - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dla kogo działa wypożyczalnia narzędzi PRORENTAL Dąbrowa

 • Do minimum ograniczamy formalności niezbędne do wypożyczenia, co skraca czas wizyty. Zależy nam na tym, żeby wynajem maszyn budowlanych na Śląsku i Zagłębiu kojarzył się ze sprawnością procedur i satysfakcją.
 • Dostarczamy specjalistyczny sprzęt dla branży budowlanej, samodzielnych specjalistów realizujących indywidualne zlecenia oraz dla miłośników DYI. Współpracujemy z klientami z Będzina oraz okolicznych miast: Katowice, Czeladź, Sosnowiec i Dąbrowa Górnicza.
 • Najczęściej z naszej oferty korzystają firmy remontowo-wykończeniowe, budowlane i instalatorskie. Wyróżniają nas elektronarzędzia najwyższej jakości. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich narzędzi budowlanych. Ofertę wypożyczalni narzędzi budowlanych w Dąbrowie Górniczej potrafimy dopasować ściśle do preferencji klientów. Proponowane narzędzia i elektronarzędzia mają bardzo szerokie spektrum zastosowania.

Co oferuje wypożyczalnia narzędzi Dąbrowa Górnicza?

Pełne portfolio naszych narzędzi budowlanych znajdziesz w zakładce oferta. Najczęściej wybierane są następujące usługi i urządzenia:

Te i inne narzędzia przydatne na budowie może zapewnić wypożyczalnia sprzętu budowlanego PRORENTAL. Pamiętaj, koszt dostarczenie sprzętu budowlanego do miejsca prac budowlanych w Dąbrowie Górniczej oraz zwrot pokrywa najemca sprzętu budowlanego.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego cennik

Cena wynajmu narzędzi zależy od wielu czynników. Jednym z najbardziej kluczowych jest czas. Zależy również od rodzaju urządzenia. Inaczej wyceniane jest wypożyczenie agregatów prądotwórczych a inaczej zagęszczarek. Drobny sprzęt budowlany, taki jak młoty udarowe można wynająć już od kilkudziesięciu złotych za dzień użytkowania. Szczegółową ofertę wypożyczalni sprzętu można przeszukać, wybierając odpowiednie urządzenie z opcji oferty.

Czy sprzęt budowlany zostanie dostarczony na wskazane przeze mnie miejsce w Dąbrowie Górniczej

Tak, w PRORENTAL możesz skorzystać skorzystać z szeregu opcji dodatkowych, w tym również możemy zorganizować dla Ciebie transport sprzętu budowlanego. Pamiętaj jednak, że są to usługi dodatkowo płatne.

 • transport sprzętu budowlanego
 • mycie i czyszczenie narzędzi po zakończeniu prac
 • zwrot urządzeń bez tankowania paliwa
 • zdanie narzędzi bez ładowania akumulatorów

Jakość oferowanych narzędzi ma znaczenie

Dzięki naszym, sprawdzonym narzędziom wykonasz pracę znacznie przyjemniej, a co ważniejsze - szybciej. Sprzęt budowlany dostępny w wypożyczalni PRORENTAL w Dąbrowie `Górniczej jest odpowiednio przygotowany do prac, serwisowany na bieżąco, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych przestojów. Jednym z naszych głównych atutów jest również serwis urządzeń , dzięki czemu dbamy o wysoką sprawność naszego sprzętu dostępnego w ofercie. Wszystkie naprawy dokonywane są na bazie podzespołów najwyższej jakości.

Jaką maszynę chcesz wypożyczyć, zobacz marki w ofercie

 • Narzędzia budowlane Makita:
  Japoński producent słynie z wydajnych i łatwych w obsłudze elektronarzędzi. To czyni je doskonałymi do wykorzystania przez amatorów i profesjonalistów. Można nimi swobodnie operować. Jest to szczególnie istotne podczas długotrwałych prac, gdyż nie męczymy się tak szybko. Specjalna konstrukcja sprzętu powoduje, że jest on odporny na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne.
 • Narzędzia budowlane Bosch:
  Narzędzia Bosch są jednymi z najchętniej kupowanych na światowym rynku ze względu na jakość. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim serie dedykowane profesjonalnym zastosowaniom.
 • Zagęszczarki Belle:
  Bezpieczne i wydajne zagęszczarki Belle są zaprojektowane jest z myślą o bezpieczeństwie pracy z konstrukcją ograniczającą oddziaływanie wibracji na ręce i ramiona operatora. W zagęszczarkach Belle zastosowana jest opatentowana i zastrzeżona konstrukcja uchwytu antywibracyjnego i płyty dolnej.
 • Agregaty prądotwórcze Fogo i Pramac`
  Charakteryzują się długą i bezawaryjną pracą, są to produkty firm o długiej tradycji i doskonałej jakości, co przekłada się na doskonałą dostępność części oraz usług serwisowych.

Jakie dokumenty sa potrzebne, aby wynająć sprzęt w Dąbrowie Górniczej?

Od przedsiębiorców wymagamy:

 • wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS
 • zaświadczenia o nadaniu numeru NIP
 • zaświadczenia o nadaniu numeru REGON
 • upoważnienia do podpisywania dokumentów
 • dwóch dokumentów ze zdjęciem osoby odbierającej sprzęt

Prywatni użytkownicy powinny udostępnić:

 • 2 dokumenty ze zdjęciem oraz adresem zamieszkania (np. dowód osobisty i prawo jazdy)
 • potwierdzenie adresu zameldowania (np. rachunek za energię elektryczną, czynsz, gaz, telefon).